The Single Best Strategy To Use For airmax.pl opinie

Wiem, bo sam od kilku lat posiadam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym jakiejkolwiek osobie z Wrocławia polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszy. Szybkość łącza wynosi około 15 Gb – i to bez poprowadzenia okablowania.

Najlepszą zaleta Airmax jest możliwość posiadania łącza bez umowy i zobowiązań Prepaid. Korzystam kiedy chce, nie mam żadnych limitów i łącze udestepnione przez firme jest na wysokim poziomie. Polecam Ogólna ocena: four / five

Poza dostępem do internetu czy transmisją danych pomiędzy oddziałami warto zapoznać się z ich możliwościami w dziedzinie monitoringu i VoIP. Polecam Krzysztof Netz.

Używam i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Słowo daję, że nigdy w życiu nie widziałem tak dobrego internetu! Cenię firmę AIRMAX również ze względu na profesjonalną obsługę klienta.

W mojej opinii internet z Airmax jest atrakcyjny z następujących powodów: 1) tanio 2) żadnych ukrytych dodatkowych opłat, naciągania po jakichś okresach gratisowych itp.

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród najlepszych polskich marek telekomunikacyjnych. Spotkałem też mało pochlebne opinie o airmax.pl, ale jestem niemal pewny, że w większości tworzy je konkurencja.

W całej okazałości potwierdzam wszystkie pozytywne opinie dotyczące sieci airmax, jakość jest taka, że ciężko oczekiwać lepszego internetu, działa bardzo dobrze i stabilnie, ja wybrałem najtańszą opcję, która radzi sobie bez problemu z filmamy w 4k, a publiczny IP mam w standardzie, tak więc, ciężko oczekiwać coś więcej, POLECAM Ogólna ocena: 5 / 5

Internet od Airmax smiga u światłowód karpacz mnie elegancko od ponad roku. Praktycznie 0 awarii, predkosc nie spada ponizej umownionych wartości. Pod Wrocławiem i w okolicach lepszej opcji na 10 second nikt nie znajdzie. pozdrawiam wszystkich.

Już parę ładnych lat jestem związana z tym dostawcą, od czasów studenckich , cały czas w systemie prepaidowym - częste zmiany mieszkań raczej nie sprzyjają wiązaniu się jakąkolwiek umową. Teraz tez korzystam z tego systemu, bo cenię sobie niezależność.

Radzę poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas i ochotę poprzeglądać o Airmax opinie, tych miarodajnych rekomenduję szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja poprosiłem.

U mnie w małutkiej wiosce necik śmiga jak szalony. Umowe mam jak narazie na rok, ale peawdopodobnie przedłużę. Polecam wszystkim

Uważam, że zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto zapewne nigdy nie miał internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych użytkowników) NIE jest najlepszym miejscem na poszukiwanie informacji.

Przyznaję się, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego przeczytałem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są 1 ani trochę przesadzone. W przygotowanej propozycji miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem.

Korzystam z internetu w Airmax od dość dawna. Jestem zadowolony z usługi ceny i szybkości internetu. Nie zmienia się czegoś co dobre działa, dlatego ciągle korzystam z tej firmy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *